Х-2 3/4-1 3/4=4,5

Х*2,5 * (-0,4) = - 10

+1
Ответы (1)
  1. 20 мая, 19:22
    0
    Х - 2 3/4 - 1 3/4 = 4,5

    х - 2,75 - 1,75 = 4,5

    х = 4,5 + 2,75 + 1,75

    х = 9

    х * 2,5 * (-0,4) = - 10

    х * (-1) = - 10

    х = - 10 : (-1)

    х = 10