4 4/5 * (6 х+0,7) - 3,16=

+5
Ответы (1)
  1. 2 мая, 23:56
    0
    24/5 * 6 х + 24/5 * 7/10 - 3,16 = 28,8 + 3,36 - 3,16 = 3,36 - 3,16 + 28,8 = 3,2 + 28,8 = 32.