4.3-3.5+1.44:3.6+3.6:1.44 * (0.1-0.02) =

+1
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 02:15
    0
    4.3-3.5+1.44:3.6+3.6:1.44 * (0.1-0.02) =

    4,3 - 3,5 + 0,4 + 2,5 * 0,08 =

    0,8 + 0,4 + 0,2 = 1,4