11 1/3: 4/21

4 4/1 решите

+1
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 05:40
    0
    11 1/3:4/21=34/3:4/21=34/3*21/4=34*21/3*4 = = 17*7/1*2=119/2=59 1/2