54*15=54 * (10+5) =

214*20=214 * (2*10) =

30*28=30 * (20+8) =

30*28=28 * (2*10) =

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 22:45
    0
    54*15=54 * (10+5) = 540+270=810

    214*20=214 * (2*10) = 428*10=4280

    30*28=30 * (20+8) = 600+240=840

    30*28=28 * (3*10) = 84*10=840