Решите

3 59/90 + (-1 4/15)

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 11:26
    0
    3 59/90 + (-1 4/15) = 329/90-19/15 = 329/90 - 114/90 = 215/90 = 2 35/90 = 2 7/18