Упростите выражение:

А) х+4 х+5 х;

Б) 8 х+3 х-х;

В) 10 х+7 х-8 х

Г) 9 у+2 у-4 у;

+2
Ответы (1)
  1. 21 января, 10:20
    0
    А) х+4 х=5 х

    5 х+5 х=10 х

    Б) 8 х+3 х=11 х

    11 х-х=10 х

    В) 10 х+7 х=17 х

    17 х-8 х=9 х

    Г) 9 у+2 у=11 у

    11 у-4 у=7 у