Вычислить 4+2 3/4-5 7/8=

+3
Ответы (1)
  1. 6 июля, 08:37
    0
    4+2 3/4-5 7/8=7/8

    1) 4+2 3/4=6 3/4

    2) 6 3/4-5 7/8=7/8