А+2 мундагы, а=30; 57; 9

+5
Ответы (2)
  1. 27 декабря, 14:14
    0
    Жауап:

    1) 30+2=32

    2) 57+2=59

    3) 9+2=11
  2. 27 декабря, 15:36
    0
    30+2=32

    57+2=59

    9+2=11