Вычислите 10 10/13-6 3/10,21 7/18-1 1/24,13 1/5-9 13/24

+3
Ответы (1)
  1. 19 мая, 04:50
    0
    10 10/13-6 3/10=4 61/130

    21 7/18-1 1/24=20 25/72

    13 1/5-9 13/24=3 79/120