85928+388588582:97 + (600100-65646) * 73

+4
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 03:14
    0
    85928+388588582:97 + (600100-65646) * 73 1. 600100-576489=23611

    2. 23611*22=519442

    3. 388582:97=4006

    4. 85928+4006=89934

    5. 89934 + 519442+609376