Упростите 2 1/3 (3/7-3y) - 2 (-y-x)

+1
Ответы (1)
  1. 1 августа, 01:31
    0
    2 1/3 (3/7-3y) - 2 (-y-x) = 1-7 у-+2 у+2 х=1-5 у+2 х