1) 4 1/3 * 3/4 / 13/16

2) 15/32 : (3 4/7 * 2 5/8)

3) (7/9 + 0,7 - 5/6) : 3 13/15

+1
Ответы (1)
  1. 19 августа, 22:11
    0
    4 1/3 * 3/4 : 13/16 = 4

    15/32 : (3 4/7 * 2 5/8) = 1/20

    (7/9 + 7/10 - 5/6) : 3 13/15 = 1/6