3,4x+5,7x+6,6x-4,7x, при x=3,6; 0,8; 10

+4
Ответы (1)
  1. 13 августа, 01:39
    0
    3,4x+5,7x+6,6x-4,7x, при x=3,6; 0,8; 10

    3,4x+5,7x+6,6x-4,7x = 11 х

    при х=3,6 11*3,6=39,6

    при х=0,8 11*0,8=8,8

    при х = 10 11*10=110