Дональд Дак пишов у терариум. Там вин побачив черепах, ящирок и змий. Всього вин нарахував 230 тварин. Черепах було24 аящирок - у3 рази бильше ниж черепах Кого бильше було в терариуми-змий чи ящирок и на скильки.

+3
Ответы (1)
  1. 24 августа, 03:09
    0
    1) 24*3=72 (ящ.)

    2) 72+24=96

    3) 230-96=134 (зм.)

    4) 134-72=62