2,85x+4,6x-3,0 5x при x=0,5

+4
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 09:29
    0
    2,85x+4,6x-3,0 5x при x=0,5

    2,85*0,5+4,6*0,5-3,0 5*0,5=1,425+2,3-1,525=2,2