Розвязати графычну систему х2+у2=9, у=х2-3

+1
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 19:11
    0
    x*2+y*2=9

    x=9/2-y

    x=9/2-y, y ∈ R

    y=2x-3

    y=2x-3, x ∈ R