A) 43,58-18,693. б) (2,08+3,69) - 1,08. в) 62,49-29,584+30,4. г) (5,09+8,37) - 4,09

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 05:24
    0
    1) 24,887

    2) 5,77-1,08=4,69

    3) 92,89-29,584=63,306

    4) 13,46-4,09=9,37