1. 3

5 - (у-7) - 3 - (14-у) = при у = - 0,4

7. 7

+2
Ответы (1)
  1. 27 октября, 16:08
    0
    5 - (y-7) - 3 - (14-y) =5-y+7-3-14+y=5-0.4+7-3-14+0.4=-6