Раскрыть скобки

-2a (b + 4 - 2K)

2,5 (4x - 2y - 4)

-a (3x + k - p)

-8 (-3x - 5y + 10)

+3
Ответы (1)
  1. 21 июля, 11:13
    0
    -2a (b + 4 - 2K) = - 2ab-8a+4ak

    2,5 (4x - 2y - 4) = 10x-5y-10

    -a (3x + k - p) = - 3xa-ak+ap

    -8 (-3x - 5y + 10) = 24x+40y-80