Вычислите (40,8+4,324:0,46) * 1,5+8,7

+5
Ответы (1)
  1. 15 июня, 01:01
    +1
    1) 4.324:0.46=9.4 2) 40.8+9.4=49.12 3) 49.12=50.2 4) 50.2*1.5=51 5) 51+8.7=59.7