11568-204 * 56+576/80=

+4
Ответы (1)
  1. 16 мая, 15:22
    0
    11568-204*56+576:80=151,175.

    1) 204*56=11 424.

    2) 576:80=7,175.

    3) 11 568-11 424=144.

    4) 144+7,175=151,175.