Решите

(21/3-12/9) * 4=

+5
Ответы (1)
  1. 24 мая, 00:13
    0
    21/3 - 12/9=21/3 - 4/3 = (21-4) / 3=17/3

    (17/3) * 4=68/3≈22,7