10,5*2,04 - (6,25*0,2+0,8:0,64) : 10-0,4848:0,24=

+3
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 04:18
    0
    10,5*2,04 - (6,25*0,2+0,8:0,64) : 10-0,4848:0,24=

    =10,5*2,04 - (1,25+1.25) : 10-0,4848:0,24=

    = 10,5*2,04-2.5:10-0,4848:0,24=

    = 21.42-0.25-2.02 = 21.17-2.02=19.15