534/15 2964/18 4848/106

+3
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 02:15
    0
    534/15 = 35 9/15 = 35 3/5

    2964/18=164 12/18 = 164 2/3

    4848/106=45 78/106=45 39/53