А) {3 х+2 у=8; 5 у-3 х=6; б) {2 х-у=-1; у^2-у=0 решить систему уравнений

+5
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 11:09
    +1
    А) 3 х+2 у=8;

    5 у-3 х=6

    3 х=8-2 у

    Подставляем

    5 у - (8-2 у) = 6

    5 у-8+2 у=6

    5 у+2 у=6+8

    7 у=14

    у=2

    Найдём х

    3 х=8-2*2

    3 х=4

    х=4/3

    Ответ: (4/3; 2)

    б) 2 х-у=-1;

    у²-у=0

    -у=-1-2 х

    у=1+2 х

    (1+2 х) ² - (1+2 х) = 0

    1+4 х+4 х²-1-2 х=0

    4 х²+2 х=0

    2 х (2 х+1) = 0

    2 х+1=0

    2 х=-1

    х=-1/2

    Найдём у

    у=1+2 * (-1/2) = 1-1=0

    Ответ: (-1/2; 0)