Вычисли. 2•4+2 = 2•3+2 = 2•2-2 = 2•5+2=

+1
Ответы (1)
  1. 28 июня, 03:07
    0
    2*4+2=10

    2*3+2=8

    2*2-2=2

    2*5+2=12