800 - (1348-х) = 104

28 у+53 у-45 у-354=516

+3
Ответы (2)
  1. 18 июня, 06:33
    0
    800 - (1348-х) = 104

    1348-х=800-104

    1348-х=696

    х=1348-696

    х=652

    Ответ - х=652
  2. 18 июня, 06:44
    0
    1) 800 - (1348-x) = 104

    1348-x=800-104

    1348-x=696

    x=1348-696

    x=652

    28y+53y-45y+354=516

    36y=516-354

    36y=162

    y=162:36

    y=4,5