13/15: 1 1/25 - (-3/4) * (-8/9) решить

+4
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 04:18
    0
    1) 13/15*25/11=65/33

    2) 3/4*8/9=2/3

    3) 65/33+2/3=65+22/33=87/33=2 7/11