Перший насос наповнюе басейн за 20 хв а другий за 30 хв за який час наповнять басеин насоси працюючи разом

+3
Ответы (1)
  1. 9 января, 06:53
    0
    1/20+1/30=1/х

    30 х+20 х=600

    50 х=600

    х=12 хв