15,2x + 8,3 + 4,6 х + 7,5 при х = 0,5

+4
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 03:12
    0
    15,2*0,5 + 8,3 + 4,6*0,5 + 7,5 = 7,6+8,3+2,3+7,5 = 25,7