Спростить вираж - 20 + 2 m - m + 16 - 3 m, и знайдить його значення при m = - 1 друга

+4
Ответы (1)
  1. 30 августа, 06:55
    0
    -20+2m-m+16-3m=-2m-4

    m = - 1, тогда

    -2 * (-1) - 4=2-4=-2