Обчислить значення виразу: 0.25log0.5 5

Спростить вираз: 1-2sin2 4a

+5
Ответы (1)
  1. 4 октября, 22:45
    0
    0.25 log1/5 5=0/25 log 5^-1 5 = 1+0/25 log5 5 = 1.25 * 1=1.25