Спростить выраз 257+x+143 и знайдить його значення при x=607.

+4
Ответы (2)
  1. 16 сентября, 10:03
    0
    257 + 607 + 143 = 1007
  2. 16 сентября, 10:10
    0
    257 + х + 143 = 400 + х

    при х = 607

    400 + 607 = 1007