7 х+4 у=5 3 х + 2 у = 3 решите систему уравнений

+2
Ответы (1)
  1. 16 марта, 17:10
    0
    7 х+4 у=5|*2

    3 х+2 у=3|*-4

    14 х+8 у=10

    12 х-8 у=-12

    26 х=-2|:-2

    х=-13

    3 х+2 у=3

    3 * (-13) + 2 у=3

    -39+2 у=3

    2 у=3+39

    2 у=42|:2

    у=21