Уменьши на 4:6,8,5,7,10,9,4.

+2
Ответы (1)
  1. 12 июня, 13:57
    0
    6-4=2

    8-4=4

    5-4=1

    7-4=3

    10-4=6

    9-4=5

    4-4=0