16,95: (12.3-17) * (-2.5)

+1
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 23:46
    0
    12.3-17=-4,7

    16,92: (-4,7) = - 3. 6

    -3.6 * (-2 1/2) = - 3.6 * (-2,5) = 9