3734-274-32748+19847454534

+3
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 02:19
    0
    3734-274-32748+19847454534 =

    1) 19847454534 + 32748 = 19847487282

    2) 3734 - 274 = 3460

    3) 19847487282 + 3460 = 19847490742