Выполни действия 1) 8,4 * (5,7)

+4
Ответы (2)
  1. 12 декабря, 08:54
    0
    1) 8,3*5,7=46,88

    easy, edium hard
  2. 12 декабря, 10:58
    0
    1) 8,4 * 5,7=47,88 - вот ответ