Вычислить 3/8+5/12+1/24, 1/4+3/8+5/16, 5/7+3/14+1/21

+4
Ответы (1)
  1. 4 июля, 11:49
    0
    3/8+5/12+1/24=5/6

    1/4+3/8+5/16=15/16