305 060 - 305 - 129 352+106*1200+870 580 : 290

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 09:31
    0
    305.060-305-129.352+106•1.200+870.580:

    :290=305.605

    1) 106•1.200=127.200

    2) 870.580:290=3.002

    3) 305.060-305=304.755

    4) 304.755-129.352=175.403

    5) 175.403+127.200=302.603

    6) 302.603+3.002=305.605