574*46-5^2*51*4+426*46

+4
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 09:06
    0
    1) 574*46=26404

    2) 5^2*51=25*51=1275

    3) 1275*4=5100

    4) 426*46=19596

    5) 26404-5100=21304

    6) 21304+19596=40900