Знайди значенне выразу 250+а*15 пры а=15 : 7 : 10

+5
Ответы (1)
  1. 3 марта, 08:06
    0
    250+а*15=250+15*15=475

    250+а*15=250+7*15=355

    250+а*15=250+10*15=400