Знайди значенне выразу 250+а*15 пры а=3 : 7 : 10

+2
Ответы (2)
  1. 2 июля, 05:46
    0
    250+3*15=295

    250+7*15=355

    250+10*15=400
  2. 2 июля, 06:49
    0
    1) 250 + 3*15 = 250 + 45 = 295

    2) 250 + 7*15 = 250 + 105 = 355

    3) 250 + 10*15 = 250 + 150 = 400