Решите х-2 1/12=6 3/12

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 09:38
    0
    Х-2 1/12=6 3/12

    х=6 3/12+2 1/12=75/12+25/12=100/12=50/6=25/3=8 1/3

    х=8 1/3