0, (3) обычной дробью

+1
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 02:41
    0
    Обозначим за x=0. (3)

    тогда 10*х=3. (3)

    10 х-х=3. (3) - 0. (3)

    9 х=3

    х=3/9=1/3

    Ответ 1/3
  2. 3 декабря, 03:53
    0
    0, (3) = 3/9 = 1/3

    Ответ: 1/3