З автобуса вийшло 32 пассажира, писля чого в салоне их залишлося у 8 разив менше, ниж вийшло. скильки пасажирив було в салони спочатку?

+2
Ответы (2)
  1. 6 января, 21:58
    0
    Australia North America Continent coun try Africa America
  2. 6 января, 23:51
    0
    32:8=4 (п.) - осталось

    32+4=36 (п.) - было сначало