15 4/7 - 4 3/8 * (1 3/7 - 34/35)

+3
Ответы (1)
  1. 14 мая, 11:22
    0
    1) 1 3/7 - 34/35=16/35

    2) 4 3/8*16/35=2

    3) 15 4/7 - 2=13 4/7

    Ответ: 13 4/7