Решите уравнения

а) - y=2,5

б) - x=-4,8

б) |y|=8

+2
Ответы (2)
  1. 23 мая, 01:47
    0
    А) - у = 2,5

    у = - 2,5

    б) - х = - 4,8

    х = 4,8

    в) |у| = 8

    у=8 и у = - 8
  2. 23 мая, 03:18
    0
    1) - у=2,5; у=-2,5. 2) - х=-4,8; х=4,8; 3) |у|=8, у=8, у=-8, Ответ: 8,-8