Решите уравнения

1) 25:6,8=15:y

+3
Ответы (1)
  1. 6 марта, 03:30
    0
    25:6,8=15:y

    25:68/10=15/у

    25*10/68=15/у

    25*5/34=15/у

    124/34=15/у

    124/34=15 у у неравен 0

    125 у=510

    у=510/125

    у=102/25 у неравен 0

    у=102/25